title

Merhaba,

Atelier 2N 'i iki kız kardeş olarak işlerimize ara verdiğimiz bir dönemde kurduk. Sanata ve iç mimariye olan ilgimiz bizi poster ve tablo araştırmaya yönlendirdi fakat yaptığımız araştırmalar sonucu istediğimiz tarz posterler olmadığını fark ettik. “Neden kendimiz üretmiyoruz ki?” dedik ve yolculuğumuz böyle başladı. Bu yolda ilhamımızı modern sanat ve minimalist iç tasarımlardan alıyoruz.

Özenle seçtiğimiz yüksek kalitedeki posterlerimizi sizlerle buluştururken sizlere tam bir ürün sunabilmek açısından posterin yanı sıra çerçeve üretimi de gerçekleştirip, posterlerimizin gönderimini çerçeveli olarak da gerçekleştiriyoruz. Posterlerimizde çeşitli stil ve tekniklerde çalışan tasarımcıların tasarımlarına yer veriyoruz. Amacımız poster çeşitliliğimizi kaliteli tasarımlarla geliştirmek ve tasarımlarımızın evlerde, ofislerde ve birçok farklı mekanda daha yer alması.

Günlük hayatımızda işlerimizi, aklımıza gelen fikirleri not alırken tasarımlarını beğendiğimiz defterleri kullanmaktan çok keyif alıyoruz. Buradan yola çıkarak poster tadında kapakları olan, kullanışlı defterler tasarladık. Tasarım kapakları ve rahat kullanımlarıyla defterlerimiz her yerde size eşlik edebilir.

Ayrıca not almayı çok keyifli hale getiren ve kalın dokulu kartlardan oluşan not kartı serilerimiz mevcut. Tasarımlarını özel olarak hazırladığımız not kartlarını hayatınızın her alanında keyifle kullanabilirsiniz.

Atelier 2N’in kuruluşundaki en büyük hayalimiz geçmişin, günümüzün ve geleceğin tasarımcılarından eşsiz tasarım posterleri sizlerle buluşturabilmek ve dekorasyonlarımız, görsellerimiz ve güncel blog yazılarımızla sizlere de ilham olabilmek.

Sevgiler
İyi Eğlenceler
Atelier 2N, Nilüfer

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Kişisel verileriniz, atelier2n.com.tr hizmetlerinin daha iyi bir şekilde sunulması için mevzuata uygun bir şekilde toplanıp işlenir. Konuyla ilgili detaylı bilgi almak için Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.